petro_tazyk: (Шерлок)
[personal profile] petro_tazyk
Майдан-майданом, а їсти хочеться завжди. Наскільки я зрозумів із розмов з деякими людьми в Україні, ціни на продукти лізуть вгору і сягають абсолютно неадекватних висот. Я от вирішив облазити місцеві мириканьскі продуктові магазини для того, щоби порівняти ціни на продукти в Україні і Омериці.

Почну з Walmart. Сама краща характеристика для цього магазину: дешево та сердито. Дешевше продуктів знайти важко. Якість, у свою чергу, також залишає бажати кращого. Хоча бувають випадки і погірше, але в ті магазини я з певних міркувань просто не піду.

Slide1

Волмарт - самий популярний магазин в Омеричці. Ніякий інший магазин не має такої кількості відвідувачів, ніякий інший магазин не має такого потужного товарообороту. Тут можна придбати все, починаючи з цибулі і закінчуючи, перепрошую, жіночими трусами (від яких лібідо падає на місяць - не меньше). Можна тут придбати телевізор, а можна і садово-городній інвентар чи різдвяну ялинку. Відверто кажучі, в Волмарт я ходити не люблю. Товари - низькоякісні, і як правило, дуже скоро треба купляти новий (телевізор, садово-городній інвентар, ет сетера), тому що нещодавно придбаний вже польомився. Хоча деякі речі, як от ліки, які всеодно з одної контори ідуть, краще усього купляти саме у волмарті, тому що в інших магазинах вони вже будуть кошувати дорожче.

Я в Україне вже не був давно, так що дивіться самі, порівнюйте ціни з українськими.

Сьогодні я розкажу про

Slide2

Одразу зазначаю, Омеричка, яко відстала недоризвинена країна досі живе на імперській системі. Тому важать тут усе не кілограмах, а фунтах (1 фунт = 454 грама).
Фунт звичайної капусти коштує 65 центів, тобто кільо - 1 доляр та 43 центи. Трьохфунтовий мішок селери (лежить поруч) коштує 1.58. Головка цвітної капусти - 2.98.


Slide3

чотири салатні "головки" коштують 2.50. Полуниці - 2.48 за фунт. Трьохфунтовий мішок червоного винограду - 7.48 (що, в принципі, є доволі дорого, як по омериканським поняттям).


Slide4

короткі огірки - 68 центів за штуку, довгі (імпортовані з Ванкуверщини) - 1.88 за штуку (що також є несподівано дорого, так як багато жде можна придбати і за 1.20, а то і за 1 долар). Фунт почищеної молодої моркви - 1.48.


Slide5

Біла цибуля (меньш смердюча, я її переважно беру)- 1.18 за фунт. 5-фунтовий (2.27 кг) мішок звичайної - 4.28. Трьохфунтовик червоної цибулі - 2.66. можна купити на розвіс - звичайна цибула обійдеться у 88 центів за фунт.


Slide6

Трьохфунтовий мішок яблук сорта "Гала" (середньої вошивості) 4.27.


Slide7

Полуниці 2.48 за фунт, черешні 6.98 за фунт, клюква 1.98 за отой мішочок. Дуже дорого голубіка 4.98 - ціна нереальна за таку кількість. Малина 3.98 за півфунта.


Slide8

Переходимо в бакалію. Сири. Набір із трьох сирів (середньої вошивості) вагою в 340 грам - 7.98. ціна трохи завищена, як на сири такої якості. їсти їх для задоволення - явище доволі сумнівне :-) Внизу фунтові кавалки мириканського чедара (його можна їсти тільки при повній атрофії смакових рецепторів) 5.48 за фунт.


Slide9

Сири типу "брі" - 3.48 за шмат десь у півфунта. моцарела обмотана прошутто - 7.48 за десь третину фунта.


Slide10

Фета від 8.96 до 11.92 за фунт. знову ж таки - трохи задорого. можна знайти фету не гіршої якості дешевше.


Slide11

Нарізані мириканські сири (ними можна тільки закусювати) - 2.68 за 10-11 шматочків.


Slide12

Є сири вже натерті - переважно для омлетів. 2.68 за 196 грам.


Slide13

В кінці-кінців, можна купити 2-фунтову цеглину мириканських чедарів в межах 8-9 доларів.


Slide14

А можна купити сирні палочки: 2.98 за 12 патичків.


Slide15

і навіть сир для дітей у вигляді мікі-маусів за 1.93.


Slide16

крім-чіз - 2.38 індепендентлі оф флейва (хоча їсти можна тільки один - плейн :-)


Slide17

яйця. самі сердиті - 1.74 за 12 (14.5 центів за штуку). ними можна забивати цвяхі :-)


Slide18

Є по 16.9 центів за штуку


Slide19

і "королівські" - 22.33 цента за штуку.


Slide20

нє, ще навіть є по 23.17 цента за штуку - то вже для багатіїв.


Slide21

Кефірчик 2.75-2.98 за кварту (944 мл).


Slide22

Йогурти. Йоплей 60 центів за стаканчик. Можна взяти активіа - 2.18 долари за 4.


Slide23

є якісь волмарт-бренд йогурти - 1.98 за чотири. ніколи не наважувався їх пробувати


Slide24

по доляру за "грецькі" йогурти. хоча вони таки грецькі, як я - грек.


Slide25

Чобані - самі реальні йогурти з усіх яки є тут на ринку з тих, що по нормальній ціні. Бо зустрічаються такі, шо коштують дорожче за пляшку доброго пива :-)


Slide26

можна купити одразу кілограмове відро за 4.88-5.68. З нього потім добре горілку пити відрами.


Slide27

молоко продається галонами (3.84 літра).


Slide28

зустрічається навіть 2% по 3.48 за галон.


Slide29

помаранчовий сік середньої вошивості - 3.48 за 1.75 літра


Slide30

Інколи, на сейлі буває і за 3 долари.


Slide31

Можна взяти галон за 4.98.


Slide32

Ну і всілякі фруктові напої по 1.88. з реальним соком має мало спільного. ним можна запивати горілку (якщо печінки не шкода), або труїти тараканів.

Наступним разом розкажу про м,ясо-ковбасний відділ


Date: 2013-12-05 04:56 pm (UTC)
From: [identity profile] shuka4ka.livejournal.com
це ти якийсь зимовий асортимент навів, але ж ще плюс морква,буряк,редька,петрушка. чо ж не їдять

Date: 2013-12-05 05:52 pm (UTC)
From: [identity profile] vova-comment.livejournal.com
Зимовий, а зараз що літо?

Date: 2013-12-05 05:57 pm (UTC)
From: [identity profile] shuka4ka.livejournal.com
це риторичне?

Date: 2013-12-05 06:46 pm (UTC)

Profile

petro_tazyk: (Default)
petro_tazyk

December 2016

S M T W T F S
    123
45 6 78910
11 121314151617
1819 2021222324
25 26 2728293031

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jun. 21st, 2025 02:27 pm
Powered by Dreamwidth Studios