petro_tazyk: (Default)
2016-12-27 12:01 pm

на случай єслі шо

..найшов ключі від комуналки на дрімі. на слючай єсі шо, я там проживаю під своїми настоящими іменем/фамілієм - petro_tazyk
petro_tazyk: (Default)
2016-12-26 11:57 am

знайдіть 10 відмінностей

козломорді хоть шось самі можуть зробити? ну окрім пальоного бояришніка?

осьо:і
а такжеі

petro_tazyk: (Default)
2016-12-26 11:49 am

to dream or not dream?

that is the question. бо пейсбук це невозможне
petro_tazyk: (Default)
2016-12-20 09:24 am

(no subject)

я так розумію, сезон полювання на шакалів можна вважати урочисто відкритим
petro_tazyk: (Default)
2016-12-12 08:59 pm

(no subject)

далласький єрапорт (ДФВ) за лічені роки перетворився з мого улюбленого в самий уйобіщний єрапорт гамерички. мало того шо постійні запізнення, так даже в так званому ірландському пабі за десять девятої вечора кухня закрита, а з гінеса є тікі ай-пі-ей (гінес ай-пі-ей само по собі є збоченням, єсі шо).
petro_tazyk: (Default)
2016-12-06 09:13 am

вікове

купив вчора щупальце копченого осьмінога.. на пробу.. просив саме маленьке і не того шо дєніг жалко було, а того шо всі ці морєпродукти їстивні тільки в молодому віці, а підстаркуваті нічим на смак не відрізняються від латексу (ні, я ніколи не пробував жувати гандонів). сірано, взяте щупальце вже було гумове і це загалом зіпсувало враження від продукту.. хоч бери і сам тих осьміногів в акваріумі вирощуй..
petro_tazyk: (Default)
2016-11-17 10:17 am

шо саме главне в грімьорній?

саме главне в грімьорній не втопити в сральніку чесалку за 10 хвилин до виходу на сцену (стоячи із мокрою головою)
petro_tazyk: (Default)
2016-11-14 10:19 pm

дежа вю по-столічному и прочі нотатки із епіцентра обітєлі зла і разврата

..приїзжаєш отак на гастролі, і розумієш, шо в цьому театрі ти вже колись на гастролях був, но вже встиг забути, пока не ткнувся носом в знакому архітєктуру..

..іду з тіятра собі в общіжитіє, і вже біля самого общіжитія бачу магазін по продажу товарів інтімної блізості. тікі щоб ви не думали, шо це шось тіпа як на ріпєрбані - в мириканських магазінах інтимної блізості 90% товару - жіноча нижня білизна. прі чому така, що, напрімєр, в бундесі її можна купити чуть лі не в любому магазіні, включаючи сільські бутікі; а така шо продається в европі у відповідних магазінах, в омеричці сущіствує тільки в уяві самих продвінутих порнозвьозд. но разговор щяс не про це. мене зацікавила величезна флюоресцуюча фішечка "персональні лубриканти". так як одітий я був ще афігєть як пристойно (єдине, шо без галстука), ні каплі не п,яний, а до запланованого культурного пробєгу по злачним мєстам з представниками місцевої творчої інтелигенції у мене ще залишалося години дві, то я вирішив трохи розважитися. захожу в магазин, здрасті, кажу, то-сьо; мене інтірісують колєктивні лубріканти, які можете мені посовєтувати? по реакції тьолочкі по ту сторону прілавка я розумію, шо шутка моя була - не в коня корм: тьолочка шаріється так, шо мені стає понятно, шо вона не то шо лубріканта в руці не тримала ні разу в жизні, но і того, на шо його (лубрікант) обично намазують.

но пока у мене )
petro_tazyk: (Default)
2016-11-14 08:29 am

Юбілєйний трьохсотий

... і опять транзіт. Невже таки прийдеться до вересня 2018 чекати?

petro_tazyk: (Default)
2016-11-11 03:43 pm

Watching home alone this christmas wont be the same (с)

дональд трам чіловєк пароход прєзідєнт

petro_tazyk: (Default)
2016-11-11 09:28 am

..як під тілом твоїм задихалась полиця брудна....під мостом мірабо..
Гійом Аполлінер

Під мостом Мірабо струмує Сена
Так і любов
Біжить у тебе в мене
Журба і втіха крутнява шалена

Хай б'є годинник ніч настає
Минають дні а я ще є

Рука в руці постíймо очі в очі
Під мостом рук
Вода тече хлюпоче
Од вічних поглядів спочити хоче

Хай б'є годинник ніч настає
Минають дні а я ще є

Любов сплива як та вода бігуча
Любов сплива
Життя хода тягуча
Надія ж невгамовано жагуча

Хай б'є годинник ніч настає
Минають дні а я ще є

Минають дні години і хвилини
Мине любов
I знову не прилине
Під мостом Мірабо хай Сена плине

Хай б'є годинник ніч настає
Минають дні а я ще є
petro_tazyk: (Default)
2016-11-08 11:04 am

Гаваї..хребет Кохала..Тізер..

фото з мобільного телефона яке демонструє перевал (1600 метрів над морем) на хребті Кохала (давно потухший вулкан)

цілком можливо, шо я таки зберуся написати окремий псто про гаваї в форматі "44 кадри" з фотографіями і даже текстом

hawa
petro_tazyk: (Default)
2016-11-02 09:20 am

по чом опіум для народа

..колись, ше на зарі кар,єри, ми з Мерседес работали у сільському театрі. вірніше - театр був не сільській, просто ми жили в селі :-) ікспіаренс був потрясающій, враховуючи стопіццот озер, річок, ставів, болот і потічків навколо, придатних для каяків..

..минулими вихідними, ми з Мерседес вирвалися туди у пішу еротичну подорож з каяками. головною достопрімєчатільністю села була наявність шести церков (на 1800 поголов,я). одна із церков особливо вирізнялася своєю, як казав Ондрухович, "пиздуватістю" - на ній вічно висіли якісь абсолютно ідіотські вивіски-гасла, які час-від-часу оновлювалися. ми завжди з нетерпінням очикували нових :-)

..єсі я скажу, шо ми з нетерпінням очикували моменту проїзду повз цю церкву - то я нічо не скажу :-) реальність повністю виправдала очикування..даже перевершила. в цей раз на церкві висіло красномовне "under new management".

..ну шо, в принципі дуже переконлива квінтесценція того, шо релігія - це сама стара і найпотужніша фінансова піраміда, в якій церка відіграє таку собі своєрідну роль банку, з усіма його центральними відділами і філіалами на периферії. відповідно, падре-фаза - св.отець (нужноє подчєркнуть) - є ніким іншим як главбухом.
petro_tazyk: (Default)
2016-10-15 09:03 am

(no subject)

першою перевагою Гаваїв яка кинулася у вічі, є, обумовлена віддаленістю від обидвох материків та ціною понту, повна відсутність кацапів.

море тут аказується є (даже дофуя), сейфвей тоже. ну і часовий пояс - клас - позаді планєти всєй. прокидаєшся зранку, вклучаєш мережу, а все в світі уже відбулося - дуже зручно.

мені здається, шо я би тут зміг жити. працювати - не факт.