petro_tazyk: (Default)
я, як сігда (ну, майже як сігда) ніколи не дивлюся нові релізи. не то шоби кєно було вєно, но я люблю шоб воно настоялося, обросло общєствєнним мнєнієм і все таке інше. Fifty Shades of Grey - афігєнно низький рейтинг на ІМДВ, хоча там бетмен вісім з копійками має(в). но, Дакота Гріфітсовна, просто по нарізці, виглядає дуже визивающє, а я люблю визивающіх актріс і даже можу одкровенно фуйовий фільм в такому слючаї додивитись.

шо скажете, друзя - стоїть потрати 2 години на перегляд, чи лучше нову х-артовську порнуху скачати?
petro_tazyk: (Default)
зайшов перед утрєннім сєансом в грімьорку колєга-театрал, питає чому українці називають кацапів "vah-tniki" і як це перекласти?

я спробував вкластися в рамках дірект транслейшн - cotton jackets - але якось це задуже пріятно для вуха і почті шо благородно звучить. сижу, ламаю голову..
petro_tazyk: (Default)
..в сьогоденних реаліях війни з кацапстаном дуже часто постає питання українців, які працюють чи подаються працювати в кацапстан. як правило, превалює думка "запроданці" і т.д. відверто кажучи, якийсь час назад я мав таку саму думку. я собі і уявити не міг, як нормальний українець може їхати працювати туди. особливо мене обурювало коли туди їхали (та й продовжують їхати) наші футболісти. особливо коли мотивують це "мнє жє сєм,ю корміть нада"..

..зараз я ставлюся до цього індиферентно. якщо хтось вважає, що йому/їй краще їхати працювати за порєбрік, я не бачу причин робити з цього трагедію. кожен сам собі обирає свій шлях і свою вдачу. мені до цього справи немає. як і не має справи до того, як та людина потім буде повертатися назад в Україну, коли стане там за порєбріком непотрібна. чи як їй буде за порєбріком, коли у неї вже не буде за певних обставин можливості повернутися назад в Україну, а за самим порєбріком її нічого не триматиме. це все вибір і наслідки до яких цей вибір приводить..

..я хоч і не за порєбріком, але багато хто вважає, шо і у мене "рильце в пушку". часто, коли я спілкуюся з українцями, які живуть в Україні, чую на свою адресу "ну, коли повертатися плануєш?" раніше я намагався ще щось пояснювати. зараз перестав робити і це. я ніколи не зрозумію їх. вони ніколи не зрозуміють мене. я не зможу їм пояснити, що не зможу жити в Україні через те, шо моя спеціальність там нікому не потрібна, не говорячи вже про те, що просто умов для подібної роботи не існує; через те, що Мерседес просто не зможе жити в українських реаліях; через те, що Північна Америка створює набагато більш сприятливі умови ростити дітей, ніж Україна. і ще через 100500 інших причин.. раніше мене це дратувало. зараз - пофіг. так само як і на те, шо мене продовжують бомбардувати меседжами із закликами допомогти українській армії, волонтерам, ет сетера - я просто відповідаю "ні". а коли мене починають доколупувати, шо я тут заробляю самашедші бабки і міг би хоч трохи допомогти - без всяких зволікань шлю нахуй. не тому, шо я такий скупий, чи не люблю Україну. я допомогаю чим можу, в тому числі - і фінансово. але тільки через певних людей в яких впевнений на 100% і 100% знаю, куди ці гроші підуть. просто я цього не афішую, так само як не афішують себе ці люди. але я не можу і не хочу давати гроші на кожен заклик якихось ідейних патрійотів.

..нещодавно прочитав порцію фекалій на Лізу Йолку. що вона із Закарпаття, а жиє і працює в масквабаді. а це означає тавро "запроданка". ну, пиздіть - не мішки носити. і не в окопі сидіти під кулями і ГРАДами. насрати - кожен може. а от сконструювати і запустити каналізаційну систему стоку фекальних мас - бажаючих одиниці. нікого ж не цікавить - чого вона там сидить? може сімейні обставини, контрактні, ет сетера?.. я не хочу і не буду її засуджувати. просто через те, що я не знаю обставин. просто через те, шо кожен має право робити свій вибір. відповідати за нього. і жити з ним..

..а те, шо зробила Йолка 25 листопада 2015 року в крокус-холі мацквабада дорогого коштує - вона заспівала українською. я вважаю, що це набагато більша перемога і набагато більш важливіше, ніж довбати щодня клавіутуру додаючи все нових людей у список "зрадників..

подивіться з 29 хвилини:

petro_tazyk: (Default)
Як тіки дурачок Ердоган послав кацапів, в той же день теракт в Істанбул Хавалімані. Барак Васіліч,підожди пару годин, нічо не кажи, дай мені з Рейгана вилетіти спокійно.
ПиСи. Шоб ви блять здохли йобані кацапи.
petro_tazyk: (Default)
Один азіатський театрал, переоцінив власні сили і на виході з ліфту в готелі зрозумів шо забув номер своіх апартаментів. Біда полягала в тому, шо жив він на останньому поверсі, відповідно виходив останнім. Англійська у нього дуже специфічна, помножена на стан алкогольного сп,яніння призвела до того, що нещасна дівчина, що чергувала в фойє ніяк не могла зрозуміти шо він від неї хоче. Закінчилося все дуже оригінально, він подзвонив о другій ночі свому брату, який трохи краще говорив англійською і не перебував на підпитку. Брат подзвонив в готель і таки зумів пояснити дамі на телефоні, шо ото тіло проживає тут, просто забуло де саме.

Це нещасне тіло присунуло щяс до мене в опартаменти сутра не сравши, розбудило, розказало оцю всю історію і спитало як боротися з похміллям утром.

- сука, добре шо ти номер моїх апартаментів помниш.
petro_tazyk: (Default)
налітався це коли в домашньому умивальнику підставляєш руки під кран, розраховуючи на сенсор
petro_tazyk: (Default)
Базілік вважається главною достопрімєчатєльностью Ліона, і всі його, в обязатєльному порядку, фотографірують. Я же вирішив сфотографірувати Ліон з базіліка.Пеес. Обід в театральній ригайлівці виявився смачнішим за фєндібобєрну вечерю в базіліковому ресторані.
petro_tazyk: (Default)
Під час гастролів в інших театрах я завжди роблю знимку з іхнього вікна
petro_tazyk: (Default)
Дуже живе і яскраве місто на яке треба багато часу, якого у мене взагалі немає.


Да, вина я такі встиг сьорбнутиКстаті, весь цей жентельменськийт набір обійшовся мені менше ніж в 15 євро. Це в центрі міста в день відкриття євро 2016...

Прес. Бутільку відкрив ключом.
petro_tazyk: (Default)
Но з справжнього німецького кухля вимитого у німецькій воді смакує у 56 разів краще. Тепер залишилося вечором в Ліоні випити келих файного французького вина і поставити власний рекорд у споживанні алкоголю в трьох краінах в межах 24-ох годин.
petro_tazyk: (Default)
У 298 раз я дивлюся на Чікаго з ілюмінатора. Є надія на цифру 300.
petro_tazyk: (Default)
... з,являються додаткові варіанти мотивації дітей до сніданку

banana caterpillar
petro_tazyk: (Default)
пару фоточок з останньої подорожі в Балтімор. наступним тижнем ще чічуть додам.


Balt 10

Balt15

Balt14

Balt11
petro_tazyk: (Default)
пока я тут по всякім провінційним мириканським тіятрам шастаю, пропустив таке шоу, шо навряд чи собі колись пробачу. я розумію, шо ви зара тут скажете "можеш і на ютубі подивитися", но це тоже саме, шо Пола Маккартні на ютубі дивитися - таке треба бачити в реалі.

Originally posted by [livejournal.com profile] ne_znaiko at Настрій, підйом!
  Поки всі як навіжені переймаються поразкою в конкурсі, шукаючи, кого б ще звинувати або проводять власний конкурс, виставляючи принижуючі оцінки всім світовим зіркам, яких тільки вдасться пригадати, є артисти, які займаються виключно творчистю. Може, ви вже (як я) встигли забути про нього чи подумки відправити на пенсію і зітхнути з полегшенням? Рано! Поки одні лише скиглять, інші підкорюють світові сцени!petro_tazyk: (Default)
прочитав новость, шо кацапи создають рєактівний поїзд. похвально. єслі ракєти ніхуя не взлітають, то їх, по-крайній мірі, можна поставити на колію. а єслі воно по коліїї нікуда не поїде, всігда можна рєактівний катєр по волгє-матушкє запустити. або, на крайній слючай, рєактівний сноумобіль ведмедів білих катати по льдінам в барєнцевом морє.
petro_tazyk: (Default)
чекати від Балтімор сонця це теж саме, шо чекати кохання від польської красуні Інги Зайонц - безрезультатно. правда, сонце мені за 6 років у Васюках вже встигло остогиднути.

...сьогодні я остаточно зроумів, шо міг би тут жити. я собі шось подумав, що коли дітям нафіг перестануть бути потрібними мама з татом, треба буде переконати Мерседес переїхать в Балтімор. я вже даже знаю, де ми будемо жити

balt 4

..взагалі, у мене любов до пентхаузів ше з часів бундеса. я навіть був знайшов один підходящий для своєї резиденції, но рента складала 2/3 моїх скромних по тих часах заробітка. я шось собі порахував, шо єсі я поселюся тут, у мене практично не залишиться грошей на вено і женщін їжу і бензин, тому прийшлося жити там де я жив - в гадюшніку із прекрасним видом на сміттярку (з якої, щоправда, чомусь взагалі не смерділо).

..залишилося ше Мерседес переконать, шо в таких условіях (як на фото) тоже можна жити - вона ж у мене дітя прерій і ніколи в жизні не жила в багатоквартирних будинках. але в мене ше є час для цього..

Profile

petro_tazyk: (Default)
petro_tazyk

December 2016

S M T W T F S
    123
45 6 78910
11 121314151617
1819 2021222324
25 26 2728293031

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 01:49 am
Powered by Dreamwidth Studios