petro_tazyk: (Default)
[personal profile] petro_tazyk
..приїзжаєш отак на гастролі, і розумієш, шо в цьому театрі ти вже колись на гастролях був, но вже встиг забути, пока не ткнувся носом в знакому архітєктуру..

..іду з тіятра собі в общіжитіє, і вже біля самого общіжитія бачу магазін по продажу товарів інтімної блізості. тікі щоб ви не думали, шо це шось тіпа як на ріпєрбані - в мириканських магазінах інтимної блізості 90% товару - жіноча нижня білизна. прі чому така, що, напрімєр, в бундесі її можна купити чуть лі не в любому магазіні, включаючи сільські бутікі; а така шо продається в европі у відповідних магазінах, в омеричці сущіствує тільки в уяві самих продвінутих порнозвьозд. но разговор щяс не про це. мене зацікавила величезна флюоресцуюча фішечка "персональні лубриканти". так як одітий я був ще афігєть як пристойно (єдине, шо без галстука), ні каплі не п,яний, а до запланованого культурного пробєгу по злачним мєстам з представниками місцевої творчої інтелигенції у мене ще залишалося години дві, то я вирішив трохи розважитися. захожу в магазин, здрасті, кажу, то-сьо; мене інтірісують колєктивні лубріканти, які можете мені посовєтувати? по реакції тьолочкі по ту сторону прілавка я розумію, шо шутка моя була - не в коня корм: тьолочка шаріється так, шо мені стає понятно, шо вона не то шо лубріканта в руці не тримала ні разу в жизні, но і того, на шо його (лубрікант) обично намазують.


но пока у мене відкривається рот сказати "всьо, зайчик, не волнуйся - нема - то нема", вона встигає вставити - "я щяс у менеджера спитаю" і біжить стрімголов кудась в закрома. через секунд 15 звідти випливає така мадам нєопрєдєльонного возрасту, весь зовнішній вигляд і походка якої говорять про те шо вона і "в огонь, і в воду, і в мєдниє труби", і в усьо остальне, куда ше тєорєтічєскі можна.
- жєнщіна, кажу, мене інтересують групові лубріканти, які у вас тут модні є в налічії?
- у нас тількі персональні є.
- а їх можна іспользувати, як колєктівні?
- колєктівні це які?
- ну це такі, шо можна колєктівно іспользувати, понімаєте. у нас вони дуже популярні.
- у вас це де?
- в Лапуту (якого хєра я згадав подорожі Гулівера я не знаю:)... но вони і по всій європі тепер дуже попялрні!
- а може персональні можна іспользувати як колєктівні? - пітаєця вийти з положєнія жєнщіна.
- подождіть, кажу, ви ж тут кальсунтант, а не я; ви ж маєте луччє знати, а не я.
і тут женщіна наносить мені сокрушитєльний удар:
- а вам от для чого іменно вони нужні - оті "колєктівні"?
но я ж то тоже не пальцем роблений і тут же повєргаю жєнщіну в глубокий нокаут:
- в качєстві піщєвої добавки - для колєктівного повишенія лібідо!
- мужчина - жєнщіна питається из послєдніх сіл встати на рінг - мужчина, ви понімаєте, шо ви говорите?? лубріканти іспользуються совєршенно для другіх целєй!
- ага, от ви ше скажіть мені шо ними геніталії обмазують! - мене вже було не удєржать - єслі я вхожу в раж (шо буває сравнітєльно рідко), то як казала подруга моєї бєззаботної юності Зюзя - ховайся в жито. ще зо пару хвилин я їй виносив мозок, но в якийсь момент вже мені в мозок залізла думка - блять, ну от як же ж можна бути такою тупою??? і мені стало зовсім нецікаво. я подякував жєнщінє за лікбєз і вийшов з магазіну без лубріканта, але з пічальною мисльою..

..мені кажеться шо на рейсі шікага-столиця я був єдиною особою чоловічою статі без галстука. і точно шо наймолодший..

..за останній тиждень я остаточно переконався, шо у людей по досягненню 55-тиріччя треба забирати паспорт к хуям слонячим, і видавати тількі права водійські, з якими вони зможуть керувати автотранспортними засобами і безперешкодно купляти випивку. більше нічого вони з цим документом не повинні мати права робити, включачи заборону голосувати на виборах; ну і балотуватися шоб тоже не могли. мало було поляків, у яких даже дішло до "забери в своєї бабці паспорт"; мало було совків тужливих в Україні, а тепер і в Болгарії з молдаванами; так нє, блядь, ті ж самі граблі і тут. майбутнє країни повинні визначати ті, кому в ній жити, а не ті, хто вже в ній прожив. бо ще продавців персональних любрикантів в межах своєї вікової категорії побороть можна, але коли до них приєднується скажено ростучий за рахунок продовження тривалості життя прошарок олдскулів - стає сутужно. і ладно Америчка - в цій консервативній країні розкручений маховик можна хіба шо тільки пригальмувати, але от Україна, Польщ, Модлавія та Болгарія такого запасу міцності не мають і цей маховик може зірватися з рейок і проломити череп..

Date: 2016-11-15 06:38 am (UTC)
From: [identity profile] ko-lo-man.livejournal.com
ааааа))) ржу))
это типа как из анекдота про свечи, - а шо, в жопу засовывать?)))
Жаль, что бабы без юмора были, можно было бы тему развить и хорошенько поржать вместе))

Date: 2016-11-15 12:50 pm (UTC)
From: [identity profile] mamuka-miriuta.livejournal.com
та тьолочка ще зовсім маленька - певний перш курс мєстного ПТУ - вона ше свої ази познає ))

"продавчиня" же такая конкретная квинтесценция каталожного рагулизма

Date: 2016-11-15 07:29 am (UTC)
From: [identity profile] progenes.livejournal.com
Да, Мамука не зраджує собі навіть у Вашингтоні.

Date: 2016-11-15 12:51 pm (UTC)
From: [identity profile] mamuka-miriuta.livejournal.com
тіпа от ти удівлєна до глубіни своєй души )))

Profile

petro_tazyk: (Default)
petro_tazyk

December 2016

S M T W T F S
    123
45 6 78910
11 121314151617
1819 2021222324
25 26 2728293031

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 01:56 am
Powered by Dreamwidth Studios